Wybór kolorów tkaniny na koszulkę najczęściej nie ogranicza się do jednego czy dwóch. T-shirt z nadrukiem może mieć jeden z kilkunastu odcieni możliwych dla określonego typu produktu. Koszulki mają prosty krój albo też dopasowany do wieku i płci. Specjalne kroje dla kobiet, mężczyzn czy dzieci sprawiają, że t-shirt staje się ubraniem mocno spersonalizowanym. Szeroka gama rozmiarów pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych zapotrzebowań.

Każda dobra koszulka z nadrukiem przygotowana jest z odpowiednio dopasowanego materiału. Może być to przyjemna w dotyku stuprocentowa bawełna o dostosowanej gramaturze. Dostępne są również koszulki z nadrukami uszyte z bawełny z domieszkami w celu zapewnienia dodatkowych właściwości materiałowi. Mogą to być również funkcjonalne tkaniny syntetyczne.

Oryginalny wygląd na każdą okazję może zapewnić dobrze przygotowana koszulka z nadrukiem. Doskonała jakość materiału oraz trwały i robiący wrażenie nadruk opracowany w sprawdzonych technikach to gwarancja zadowolenia z koszulki. Wyjątkowa koszulka z nadrukiem to szeroka gama gotowych projektów, jak również opcja ich personalizacji.

Nowoczesne techniki nadruku pozwalają na uzyskanie odpornych grafik. Przy właściwej pielęgnacji koszulka z nadrukiem może być prana wielokrotnie i będzie stale prezentować się doskonale. Grafiki mogą być zrobione w jednym kolorze albo też w technice wielobarwnej. W zależności od typu koszulek często możliwa jest zarówno indywidualizacja gotowych nadruków, taka jak dodanie imienia, daty czy innych elementów projektu, jak i nadruk przygotowanego przez klienta wzoru o określonych wymiarach i rozdzielczości.

Koszulka z nadrukiem sprawdzi się idealnie jako prezent na różne okazje. Może też być cechą charakterystyczną grupy osób biorących udział w jakichś wydarzeniach. Popularne są również koszulki z nadrukiem dla całej rodziny, czy to do codziennego noszenia, czy przykładowo na wyjątkowe sesje plenerowe, uroczystości, wydarzenia. Produkty doskonałej jakości, starannie uszyte i wykonane będą służyły latami.